Garance

Jízdní kola GENESIS se vyrábějí na základě nejnovějších technologií. Jsou osazena nejlepší výbavou významných výrobců. Autorizovaný prodejce GENESIS zajišťuje prvoodběrateli (prvokupci) kompletně smontovaného kola garanci na případné materiálové vady a výrobní chyby.

Platnost této garance je 5 let u modelů s hliníkovým rámem a 3 roky u modelů s karbonovým rámem (obojí pouze při dodržení podmínky servisních intervalů, viz níže). Pro odpruženou vidlici/nárazový tlumič, komponenty SRAM, Shimano a další značkové součásti příslušenství, platí příslušná ustanovení výrobce.

Uvedená 5-letá nebo 3-letá garance je uznána, jen pokud byla jednou za rok prokazatelně provedena prohlídka u některého z autorizovaných prodejců GENESIS. Jestliže taková údržba provedena nebyla, zkracuje se garanční lhůta u modelů s hliníkovým rámem z pěti let na 3 roky, u modelů s karbonovým rámem ze tří let na 2 roky.

Náklady na prohlídku a údržbu nese majitel jízdního kola GENESIS. Autorizovaní prodejci GENESIS poskytují garanci výlučně jen prvokupcům. Garanční lhůta se započítává ode dne nákupu. Z garance jsou vyňaty škody způsobené opotřebením či zanedbáním (nedostatečná péče a údržba), náraz, pád, přetížení, neodborná montáž a nevhodné zacházení, jakož i úpravy jízdního kola (montážní změny, použití nevhodného příslušenství apod.).

V prodejnách INTERSPORT dostanete exkluzivně na zakoupené kolo 5 let záruku na rám a navíc garanční prohlídku ZDARMA. Více informací najdete zde.
https://www.intersport.cz/garantie/index.html

 

TOP – kola

Impact LTD

Impact LTD

27990,00 KčE-Pro MTB 3.9 SI

E-Pro MTB 3.9 SI

69999,00 KčAvenue

Avenue

12999,00 Kč